Webový obsah - zobrazení Webový obsah - zobrazení

VÍTKOVICE IT SOLUTIONS

IT projekt roku 2012

VÍTKOVICE IT SOLUTIONS a.s. vznikly fúzí tří IT společností vlastněných skupinou VÍTKOVICE MACHINERY GROUP.  Výsledkem sloučení se stala jedna silná společnost složená z profesionálů poskytujících komplexní řešení. 

VÍTKOVICE IT SOLUTIONS a.s. se řadí mezi společnosti, které úspěšně budují dlouhodobé partnerství postavené na pevných základech. Skupina se soustřeďuje na co nejefektivnější vytvoření procesů a vzájemnou komunikaci se zákazníkem se zaměřením na kvalitu poskytovaných služeb. To znamená, že svým zákazníkům poskytuje maximální podporu od úvodní analýzy problematiky přes výpočet návratnosti investic, systémovou integraci, projekční činnosti, realizaci dodávek systémů až po zaškolení obsluhy a následné servisní služby i provozní podporu dodaných řešení, to vše za dodržení zásad systému řízení kvality dodávek dle jednotlivých uchazečů a vnitřního integrovaného systému řízení společnosti. 

Základní strategické pilíře můžeme pak definovat jako „Systémová integrace a bezpečnost“ a poskytování „Informačních systémů a komunikačních technologií“. 

Společnost VÍTKOVICE IT SOLUTIONS a.s. získala pro kvalitu svých služeb potřebné ISO certifikáty i osvědčení NBÚ a mezi její nejvýznamnější zákazníky patří Ministerstvo práce a sociálních věcí, Úřad práce České republiky, ČESKÁ REPUBLIKA – MINISTERSTVO VNITRA, Český Aeroholding, Telefónica O2, Státní ústav pro kontrolu léčiv, Státní tiskárna cenin a další.

Za instalaci a provoz systému samoobslužného odbavení získaly Vítkovice IT Solutions společně s Ředitelstvím služby cizinecké policie první místo v soutěži IT projekt roku 2012.

Soutěž každoročně vyhlašuje CACIO (Česká asociace manažerů informačních technologií) pod záštitou předsedy vlády. Partnery soutěže byly IDG, ICT Unie, ČSSI, CNZ, Česká komora PMI. Cílem soutěže je každoročně ocenit nejlepší projekty vývoje a/nebo implementace informačních technologií (IT), pečovat o jejich mediální presentaci  a tím trvale zvyšovat prestiž, kvalitu a přínosy IT projektů.